V průběhu školního roku se naši žáci z 1. stupně zúčastnili školní ligy v házené. Celoroční snažení, které stálo plno slz, potu ale i úsměvů na tvářích, vyvrcholilo 30. května v hale Strž.

Tam za mohutného povzbuzování diváků a trenéra vybojovali celkové třetí místo. V družstvu se střelecky nejvíce prosadil Petr Voňka, který za svůj příděl 80 branek obsadil taktéž třetí místo v tabulce střelců. Za účast a skvělou reprezentaci ZŠ Podharť patří všem zúčastněným velké poděkování.

Bojovali zuby nehty: Konečná Alžběta, Voňková Kristýna, Havlíková Veronika, Ruprich Josef, Jirouš Jan, Voňka Tomáš, Voňka Petr, Zandler Jakub, Šturm Matěj, Kolínský Michal, Rubáček Vladislav

Radan Černý