ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V úterý 5. 6. se žáci čtvrté třídy sešli k vykonání "malé maturitní zkoušky" plni očekávání, napětí a s trochou nervozity. "Maturovali" z českého jazyka a matematiky, z vlastivědy či přírodovědy a z jednoho volitelného předmětu (anglický jazyk, výtvarná výchova, tělesná výchova).

I když se všem dětem během čtyř uplynulých školních roků nedařilo vždy vše nejlépe, dokázaly "maturitní komisi", že se umí řádně připravit, a tak podat výkony nad očekávání velmi zdařilé. Děti mohou být na své "malé maturitní vysvědčení" dostatečně hrdé.

Rodiče i učitelé mají ze svých dětí upřímnou radost.

Mgr. Hana Havlíčková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.