Výborných výsledků dosáhli reprezentanti naší školy ve florbale na turnaji základních škol ve Strži. Okrskové kolo tohoto postupového turnaje bylo vyhlášeno pro kategorii mladších chlapců, starších dívek a starších chlapců.

V nabité konkurenci základních škol ze Dvora Králové, Dubence, Bílé Třemešné, Mostku a místního gymnázia obstála naše, počtem dětí nejmenší, škola na výbornou. Dvě třetí a jedno čtvrté místo jsou krásným úspěchem. Po tři dny turnaje jsme vždy bojovali ve finálové skupině, a to s nasazením, které budilo obdiv a respekt i u silnějších soupeřů. Nejednou se stalo, že zaplněná hala fandila jednohlasně našemu týmu a pokud by nám přálo i trochu sportovního štěstí, mohli jsme sáhnout na zlato. Všem hráčům a hráčkám našich týmů patří po zásluze velké poděkování za nasazení a vytrvalost, s jakou se pustili do sportovních soubojů.

Mgr. Petr Novotný