ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Výborných výsledků dosáhli reprezentanti naší školy ve florbale na turnaji základních škol ve Strži. Okrskové kolo tohoto postupového turnaje bylo vyhlášeno pro kategorii mladších chlapců, starších dívek a starších chlapců.

V nabité konkurenci základních škol ze Dvora Králové, Dubence, Bílé Třemešné, Mostku a místního gymnázia obstála naše, počtem dětí nejmenší, škola na výbornou. Dvě třetí a jedno čtvrté místo jsou krásným úspěchem. Po tři dny turnaje jsme vždy bojovali ve finálové skupině, a to s nasazením, které budilo obdiv a respekt i u silnějších soupeřů. Nejednou se stalo, že zaplněná hala fandila jednohlasně našemu týmu a pokud by nám přálo i trochu sportovního štěstí, mohli jsme sáhnout na zlato. Všem hráčům a hráčkám našich týmů patří po zásluze velké poděkování za nasazení a vytrvalost, s jakou se pustili do sportovních soubojů.

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.