ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dům dětí a mládeže Bájo Česká Skalice vyhlásil v lednu 2007 výtvarnou soutěž "Můj rok". Úkolem bylo zobrazit krásy lidského života během ročních období a připomenout si, jak naši předkové prožívali jednotlivé roční doby s jejich tradičními svátky, zvyky, obyčeji a radovánkami.

Po zkušenostech ze vzájemné spolupráce již z loňského roku, kde se na vyhlášené téma dobře malovalo, zúčastnili jsme se soutěže i v letošním roce spolu se 60 školami z celé republiky. Ze 700 zaslaných obrázků vybrala porota, k naší radosti, 5 výkresů Podharťských dětí.
Natálie Žabková, Markéta Holmanová z 1. třídy, Leona Benáková ze 2. třídy a budoucí prvňáček Filip Charvát získali ve své kategorii 1. místo a Tereza Pastvová ze 3. třídy získala 2. místo. Pro krásné ceny si jeli do České Skalice do Muzea Boženy Němcové, kde jim byly předány v rámci slavnostní vernisáže při otevření výstavy "Můj rok".

Hana Pfeiferová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.