ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu 4.června 2008 se děti z kroužku "Tvořivých dílen" zúčastnily slavnostního vyhlášení třetího ročníku charitativní akce Českého rozhlasu Hradec Králové MISS PANENKA. Každá vytvořená panenka je vlastně darem pro očkovací kampaň organizace UNICEF v rozvojových zemích. Při koupi takové panenky – která stojí 600,- Kč – každý přispívá na očkování dítěte proti šesti hlavním dětským nemocem. V tomto ročníku vytvořily děti z 57 škol 1375 panenek. Proto je velkým úspěchem, že vyhrála naše panenka "Krakonoš", ušitá Kateřinou Lahučkou ze 3. třídy.

Rozhodla o tom jedenáctičlenná porota. V ní nechyběli hokejista a vyslanec dobré vůle UNICEF Patrik Eliáš, modelka Petra Eliáš Voláková, prezidentka Českého výboru UNICEF Pavla Gomba, módní návrhářka Jitka Šedová, ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové Jiří Kánský a další významní hosté. Ve dvouhodinovém programu, který byl poděkováním všem dětem, vystoupily finalistka X faktoru Kamila Nývltová, východočeská kapela The Coolers a taneční skupina Duše z buše. Naši vítěznou panenku zakoupil Český rozhlas Hradec Králové, který si již tradičně odváží první místo.S nápadem pomoci dětem v rozvojových zemích přišly i děti z našeho kroužku. Vybraly si k zakoupení také jednu z panenek –Dipsy-, která nyní bude zdobit prostory školy a stále nám připomínat naši úspěšnou akci.

Kateřina Lahučká obdržela dárkový balíček plný sladkostí, volnou V.I.P. vstupenku pro celý kroužek do Filharmonie Hradec Králové na sezónu 2008/2009, všechny zúčastněné děti obdržely diplom a škole věnovala Východočeská plynárenská navíc částku 20.000,- Kč.

Mé velké poděkování patří všem dětem z kroužku, zároveň i rodičům dětí, bez nichž by se tato akce neobešla a obzvláště pak paní Lahučké za pomoc při výrobě vítězné panenky. Je vidět, že máme tvůrčí a šikovné děti i rodiče a již teď se těším na další spolupráci s nimi.

Markéta Hošková, vedoucí kroužku

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.