ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V letošním školním roce se děti ZŠ Podharť svými výtvarnými pracemi zúčastnily osmi soutěží. A jak jsme obstáli? Čtěte s námi.

V září jsme se dověděli, že v mezinárodní soutěži "Já a můj pes",se dva obrázky Lucie Serbouskové 2. tř. a Michaely Vašákové 3. tř. dostaly do užšího výběru a vystavují je na výstavě ve Varšavě.

V národní soutěži "Můj rok" Filip Charvát - 6 let, Natálie Žabková 1. tř., Leona Benátková 2. tř., získali 1.místo ve své kategorii a Tereza Pastvová 3. tř. a Markéta Holmanová 1. tř. získaly 2.místo.

V soutěži pořádanou Městskou knihovnou Slavoj, s názvem "Namaluj si obrázek k nejmilejší básničce", byla Markéta Holmanová 1. tř. na 1. místě, Lucie Serbousková na 2. místě, Leona Benátková a Anna Horáčková získaly čestná uznání.

V národní soutěži "Krkonoše očima dětí", získala Michaela Demlová 3. tř. 1. místo a Lucie Serbousková 2. tř. čestné uznání.

V celostátní soutěži "Zvíře není věc", která byla pořádaná pod záštitou našeho města, získal Filip Charvát 6 let, Lucie Serbousková 2. tř. 1. místa, Markéta Holmanová 3. místo a Anna Horáčková 2. místo.

V březnu bylo odesláno do celostátní soutěže "Naše zahrada" 7 obrázků. Jiří Chochola 2. tř. získal 2. místo a Markéta Holmanová 1. tř. 7. místo. Filip Šturm, Filip Charvát, Eliška Školníková a Michaela Demlová získali čestná uznání.

V soutěži "Vlaky, vláčky, mašinky", pořádalo ji Městské muzeem ve D. K. n. L., získala Aneta Skutová 1. tř. a Patricie Knapíková 6. tř. 1. místa. 1. místo získala za kolektivní práci i děvčata 3. tř. Adéla Antušová, Michaela Vašáková, Kateřina Lahučká a Daniela Klejšmídová. Jakub Munzar 4. tř. získal 2. místo.

Poslední soutěží bylo téma "Žáby bijí na poplach". Tuto soutěž vyhlásila naše zoologická zahrada. Natálie Žabková 1. tř. získala 1. místo, Michaela Demlová 3. tř., získala 2. místo a Tereza Etrichová 8. tř. získala 3. místo.

Blahopřejeme všem, kteří naši školu reprezentují a zároveň děkujeme těm, kteří soutěže připravují a umožňují tak dětem, aby to, co umí, ukázaly.

Hana Pfeiferová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.