Již třetí ročník atletických závodů ve skoku vysokém, který se koná pravidelně v lednu, je opět za námi. Tento mítink přeborníků Královédvorska pod záštitou tělovýchovné jednoty našeho města měl opět hojnou účast a výbornou úroveň.

A jak dopadli naši Podharťáci? No prostě zase skvěle. V kategorii dorostenek vyskákala Tereza Etrichová 1. místo. Úctyhodných 172 cm vyneslo v kategorii dorostenců na 1. místo Tomáše Novotného. Další 1. místo obsadil v kategorii starších chlapců Pavel Pozděna, a to výskokem 169 cm. Pěkné 3. místo obsadil v téže kategorii Lukáš Legner. Takže suma sumárum 3 krát zlato a jeden bronz. Prostě bomba!

Všem zúčastněným skokanům děkujeme a těm mladším přejeme méně strachu a brzké výsledky, jakých dosáhly jejich starší vzory.

Mgr. Petr Novotný