ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Již třetí ročník atletických závodů ve skoku vysokém, který se koná pravidelně v lednu, je opět za námi. Tento mítink přeborníků Královédvorska pod záštitou tělovýchovné jednoty našeho města měl opět hojnou účast a výbornou úroveň.

A jak dopadli naši Podharťáci? No prostě zase skvěle. V kategorii dorostenek vyskákala Tereza Etrichová 1. místo. Úctyhodných 172 cm vyneslo v kategorii dorostenců na 1. místo Tomáše Novotného. Další 1. místo obsadil v kategorii starších chlapců Pavel Pozděna, a to výskokem 169 cm. Pěkné 3. místo obsadil v téže kategorii Lukáš Legner. Takže suma sumárum 3 krát zlato a jeden bronz. Prostě bomba!

Všem zúčastněným skokanům děkujeme a těm mladším přejeme méně strachu a brzké výsledky, jakých dosáhly jejich starší vzory.

 

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.