ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

"Zvíře není věc", to je název již V. ročníku celostátní výtvarné soutěže, kterou vyhlašuje Hankův dům pod záštitou starostky města Mgr. Edity Vaňkové.

Konkurence byla veliká. Ze 762 prací z 50 škol udělila porota našim dětem v I. kategorii 1. místo Nele Křivánkové, ve II. kategorii 1. místo Matěji Vyšohlídovi 1. tř., 2. místo Markétě Holmanové 2. tř. obrázky Lucie Serbouskové a Barbory Hoškové vybrala porota a budou součástí výstavy.

V oboru keramika získala děvčata ze 7. tř. ( N. Šifnerová, T. Jizbová, M. Kajzrová, V. Štěpančičová, V. Patzáková, A. Berkyová, M. Syřišťová, P. Knapíková, E. Hrubcová) 1. místo, za kolektivní práci pod vedením uč. Hoškové.

V soutěži "Máme rádi zvířata", vyhlašovatelem bylo Rodičovské centrum domeček – Třebechovice p. O., získala v I. kat. 1. místo Barbora Hošková 1. tř., v II. kat. 1. místo Anna Horáčková 3. tř a 3. místo Lucie Serbousková 3. tř. Zvláštní ocenění poroty získaly obrázky Markéty Holmanové 2. tř. Veroniky Kádové 1. tř., Terezy Gottwaldové 1. tř. a Filipa Charváta taktéž 1. tř.

Do třetice, ve 30. ročníku celostát. soutěže "Krkonoše očima dětí", z 507 prací z 15 MŠ a 22 ZŠ získala v I. kat. 1. místo Nela Křivánková. Ve II. kat. získaly Markéta Holmanová, Natálie Žabková, Aneta Skutová, žákyně 2. tř. a Lucie Serbousková 3. tř. čestná uznání.

Vedení školy všem blahopřeje a zároveň děkuje paní vychovatelce Haně Pfeiferové a Markétě Hoškové za přípravu dětí na soutěže.

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.