ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu 3. června 2009 jsme se zúčastnili slavnostního vyhlášení Miss panenka v královéhradeckém Aldisu.

Tento projekt Českého rozhlasu Hradec Králové navázal na projekt organizace UNICEF "Adoptuj panenku a zachráníš život dítěti", jejíž smyslem je získat prostředky pro celosvětové očkovací programy, které každý rok zachrání život milióny dětí a to za použití symbolu, který znají všechny děti na celém světě – panenky. Každá představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním dětským chorobám (spalničkám, záškrtu, černému kašli, tetanu, tuberkulóze a dětské obrně). Každá panenka stojí 600,- Kč, což je cena za proočkování. Bližší informace na www.unicef.cz , zde je možné si vybranou panenku zakoupit.

Žáci naší školy poslali celkem 18 panenek z nichž jen jedna mohla soutěžit - a to "plavec" Tadeáše Paťavy z 1. třídy.

Letošního 4. ročník se zúčastnila řada významných osobností jako Radek John, Pavla Gomba (ředitelka Českého výboru UNICEF) a Tereza Kerndlová, která dětem zazpívala řadu svých písniček a program zpestřila i královéhradecká taneční skupina T-BASS.

Markéta Hošková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.