ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Tak takovou cenu naše děti z Podhartě získaly poprvé! Zúčastnily se totiž výtvarné soutěže "O pohár včelky Máji".

Vyhlašovatelem byl Jedličkův ústav v Praze a my jsme ten pohár získali a nejen pohár! Soutěž probíhala ve třech etapách .Odměnou nám byl zájezd do Prahy pro děti, které se prosadily svými obrázky na první místa. Vystavovalo se, hodnotilo a prý to bylo moc těžké hodnocení. Do finále se probojoval obrázek Karolíny Hoškové z 1. tř. a keramický úl s včelkami od Barbory Hoškové a Elišky Kortanové ze 2. tř. Jeli jsme tedy do Prahy – a co nás čekalo? Cesta metrem – veliké zážitky, hodinová jízda parníkem po Vltavě s pohledem na Národní divadlo, Hradčany a jiné památky Prahy, krmení krásných labutích princů a princezen, návštěva ZOO s úžasnými tučňáky a lachtany, divadelní představení "O kohoutkovi a slepičce". Třešinkou na dortu byl pohár a dárkové balíčky i s volnými vstupenkami do akvária Mořský svět v Praze pro všechny zúčastněné děti.

Co však bylo úžasné? Strávili jsme jeden prosluněný den s postiženými dětmi z Jedličkova ústavu a viděli jsme, jak se i přes své problémy umí radovat ze života a všichni dokážou být šťastní.

Markéta Hošková a Hana Pfeiferová, vychovatelky

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.