"Elfík stokrát jinak", to byl název výtvarné soutěže, kterou pořádaly České dráhy.

Kdo je to Elfík? Je to slůně, hlavní postavička dětského časopisu "Můj vláček". Elfík dětem vypráví nejen o zajímavostech v naší zemi, ale i v zahraničí. Zábavnou formou si s malými čtenáři vypráví, jak se mají chovat třeba ve vlaku.

Mezi kolektivy se umístil i náš Elfík, kterého vytvořila děvčata: E. Školníková, L. Serbousková, A. Horáčková, L. Benáková a E. Rűckerová. Všechna děvčata jsou ze 4. třídy a pracovala s hedvábným papírem.

A výhra? Získali jsme pro Rosničky (oddělení ŠD) kupón na nákup vlakových jízdenek v hodnotě 1000 Kč. Těšíme se například na některou z mikulášských jízd!

Hana Pfeiferová, vychovatelka ŠD