ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve čtvrtek 13. ledna se uskutečnily v tělocvičně ZŠ Podharť závody žactva a dorostu ve skoku vysokém. Atletického klání v této technicky náročné disciplíně se zúčastnilo celkem 43 závodníků a závodnic.

Naši borci vystrčili drápky a zodpovědně poměřili síly se skokany ze ZŠ Strž, Schulzových sadů a 5. května. Na stupně vítězů dosáhlo šest podharťských skokanů. Za dosrost bodoval na 2. místě Vojta Vladeka a na 3. místě Marek Paul společně s Jakubem Piklem. V kategorii starších chlapců obsadil 2. místo Martin Dubecký a 3. místo Jakub Hroneš. Za mladší chlapce nejlépe zabojoval náš Jára Guzan, který skončil na 2. pozici a s 3. postem odcházel Dan Dolenský. Mezi děvčaty nejvíce zazářila Nikola Fejglová s bramborovou medajlí a na paty jí šlapala Aneta Vaisová na 5. místě. Nejstarší děvčata v čele s Páťou Kvapíkovou (7. místo) měla tentokrát smůlu. Ale za to snad ani nemohla neboť při pohledu na vytáhlé slečny gazeloeifelovského typu jsme neměli šanci. Bude potřeba deváťandy více tahat za uši a přikrmovat.

Všem žabákům a žabičkám z Podhartě patří velký dík za bojovnost a zodpovědnost, s kterou do závodu nastoupili. Poděkování zaslouží i ostatní, kteří pomáhali s organizací a zasadili se o hladký průběh celého závodu.

 

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.