21. 3. 2011 proběhlo v Trutnově okresní kolo Pythagoriády, do kterého postoupili po vítězství ve školním kole za 6.třídu Jára Guzan, Bára Janáková a Aneta Vaisová, za 7.třídu Nikol Karešová a Hela Petrová, za 8. třídu Jenda Jirouš a Tomáš Voňka.

S 15 úlohami na logické uvažování si nejlépe poradil Jenda Jirouš, který obsadil pěkné 4. místo a postupuje do krajského kola.

6. 4. 2011 se konalo okresní kolo matematické olympiády, kterému předcházelo splnění 6 náročných úloh. Při domácí přípravě ukázali své početní dovednosti z 6. třídy Nikola Fejglová a Míša Vašáková, ze 7. třídy Nikol Karešová a Hela Petrová, z 8. třídy Jenda Jirouš.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Bc. Ida Šturmová a Mgr. Jitka Pojarová