V průběhu školního roku 2010/2011 se žáci 3., 4. a 5. třídy zúčastnili tradičního turnaje v miniházené. Naše škola obsadila obě kategorie určené pro žáky 4. a 5. tříd.

Pro žáky v kategorii 4. třídy byl tento turnaj o to náročnější, neboť se všichni hráči s miniházenou teprve seznamovali. Celý turnaj vyvrcholil 18.5. v hale ZŠ Strž. Po celoročním snažení, které se neslo v bojovném duchu s občasnými slzami, ale převážně s úsměvem ve tvářích, získali žáci v obou kategoriích 2. místo. V individuálním hodnocení střelců se nejlépe umístil Filip Šturm - obsadil 2. místo. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a jejich ro-dičům za podporu z hlediště a pomoc s účastí našeho teamu na turnaji.

Mgr. Eva Martínková a Mgr. Radan Černý