ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Tato sportovní soutěž ve skoku vysokém proběhla na naší škole ve čtvrtek 19.1.2012. Zúčastnili se soutěžící z většiny škol našeho města a hlavně v kategorii starších děvčat a chlapců byly k vidění vysoké sportovní výkony.

Našim soutěžícím z Podhartě se vedlo obzvláště dobře, o čemž jasně napovídají výsledky.

1. místo mezi mladšími žáky obsadil Jára Guzan, na 3. místě v mladších děvčatech byla Alena Šrámková, bramborovou medaili si v nabušené konkurenci vyskákala svým osobitým stylem Lenka Pozděnová. Starší chlapci obsadili komplet bednu – 1. Jožka Ruprich, 2. Dan Dolenský, 3. Martin Mrázek a v kategorii dorostenců patří 1. místo Martinu Dubeckému a 2. místo Vojtovi Vladekovi. 8 medailí v jednom závodě naše podharťské skokany vyneslo na suverénní celkové 1. místo. Za to nejen jim, ale i všem organizátorům (děvčatům z 8. třídy) a fanouškům z celé školy patří velké DÍKY!!!!!

 

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.