Tato sportovní soutěž ve skoku vysokém proběhla na naší škole ve čtvrtek 19.1.2012. Zúčastnili se soutěžící z většiny škol našeho města a hlavně v kategorii starších děvčat a chlapců byly k vidění vysoké sportovní výkony.

Našim soutěžícím z Podhartě se vedlo obzvláště dobře, o čemž jasně napovídají výsledky.

1. místo mezi mladšími žáky obsadil Jára Guzan, na 3. místě v mladších děvčatech byla Alena Šrámková, bramborovou medaili si v nabušené konkurenci vyskákala svým osobitým stylem Lenka Pozděnová. Starší chlapci obsadili komplet bednu – 1. Jožka Ruprich, 2. Dan Dolenský, 3. Martin Mrázek a v kategorii dorostenců patří 1. místo Martinu Dubeckému a 2. místo Vojtovi Vladekovi. 8 medailí v jednom závodě naše podharťské skokany vyneslo na suverénní celkové 1. místo. Za to nejen jim, ale i všem organizátorům (děvčatům z 8. třídy) a fanouškům z celé školy patří velké DÍKY!!!!!

Mgr. Petr Novotný