ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve čtvrtek 29. března 2012 proběhlo v Trutnově okresní kolo v košíkové mladších chlapců. Výběr chlapců naší školy vyhrál okrskové kolo a tak jsme po dlouhé době měli čest se utkat s nejlepšími baskeťáky okresu Trutnova.

Podharťáci se tohoto úkolu zhostili na výtečnou. Proti ostatním teamům jsme měli sice početní nevýhodu, ale to jsme vyvážili urputností a stoprocentním nasazením. Každý z hráčů nechal na palubovce doslova duši a díky tomu jsme uhráli nádherné třetí místo v okrese. Nejprve hoši vyřadili favorizovaný celek ZŠ Komenského, čímž získali respekt ostatních soupeřů. Po vítězství nad celkem ZŠ Kpt. Jaroše nás čekaly boje ve finálové skupině. Proti výškové a herní přesile žáků z Úpice a Domků jsme ale bohužel nestačili, ale nic jsme jim nenechali zadarmo. A tak jsme se stali sympatickým celkem s čistou hrou bez faulů. Třetí místo je pro naše podharťáky nádhernou a zaslouženou odměnou.

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.