ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V úterý 24. 4. 2012 proběhlo druhé kolo fotbalové soutěže CocaCola-Cup 2012. V prvním kole vyhráli žáci ZŠ Podharť nad výběrem chlapců ze ZŠ Schulzovy sady.

Tím jsme postoupili do dalšího kola, kterého jsme se navíc zúčastnili jako pořadatelé. Soupeři se nám stali školy z Bílé Třemešné, Jaroměře-Josefova a Cerekvice nad Bystřicí. Výběr ZŠ Podharť patřil od začátku k favoritu celého turnaje, ale osud rozhodl jinak. Po vítězství nad Třemešnou a remize s Cerekvicí jsme potřebovali na první postupové místo vítězství nad Jaroměří. To se nám nepodařilo a tak díky remíze rozhodovalo skóre. Tam nám chyběl jeden bod a tudíž ke smutku hráčů a fanynek zbylo z prvního místa místo třetí. Vítězi se stali Josefováci, Cerekvice stříbrná, Podharť třetí a čtvrtí Třemešňáci.

Celý turnaj proběhl v duchu fair play a v krásné atmosféře fandů a fanynek, kteří halasně a s prapory povzbuzovali své borce. Poděkování patří nejen jim, ale i rozhodčím z dvorského gymnázia, panu Šturmovi, který se sanitou zabezpečil zdravotní dozor a panu Kastnerovi, který nám zabezpečil hrací plochu.

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.