V průběhu školního roku 2011/2012 se vybraní žáci 4. a 5. tříd zúčastnili turnaje v miniházené. Navázali jsme tak na tradiční účast naší školy v tomto sportovním klání dvorských škol.

Vždy jeden den v měsíci jsme bojovali o body do celkové tabulky způsobem "každý s každým". O poslední body naši borci zápolili ve středu 16. května 2012, kdy bylo na pořadu i závěrečné vyhlášení celkových výsledků. V kategorii 4. tříd jsme obsadili 2. místo a žáci z 5. třídy se umístili na 3. místě. Výrazným individuálním úspěchem se pak blýskl Tadeáš Paťava, který obsadil 1. místo v tabulce střelců a Dominik Linda, jenž v této kategorii byl druhý v pořadí.

Všem žákům a žákyním děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a jejich rodičům za diváckou kulisu a pomoc při naší účasti na turnaji.

Mgr. Radan Černý