Ve sportovní hale Základní školy Strž se jako již tradičně konala okrsková kola ve florbalu všech kategorií.

Naše škola vyslala všechna družstva a ta dohromady vybojovala dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Všechno začalo vítězstvím starších žáků, kteří ani jednou neprohráli a zcela zaslouženě postoupili do okresního kola. Starší žákyně se nenechaly zahanbit a po bojovných výkonech byly také zlaté. O něco méně úspěšné bylo družstvo mladších žákyň, které se až do posledního zápasu také pralo o celkové prvenství, ale jediná prohra v turnaji znamenala 3. místo. A aby byl výsledkový servis kompletní, doplňuji 6. místo mladších žáků.
Děkuji velmi za předvedené výkony a reprezentaci školy, v okresním kole se určitě neztratíme!

Mgr. Vojtěch Hulík