ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Na naší škole již několik let pracuje dopravní kroužek, ve kterém žáci trénují poskytování první pomoci, učí se dopravní značky, zvládají dopravní situace na hřišti, trénují jízdu zručnosti v DDM, kde nám vytvářejí výborné podmínky a pomáhají s přípravou překážek na trénování.

Každým rokem se čtyřčlenné družstvo ve složení dvě dívky a dva chlapci zúčastní okresního kola dopravní soutěže. V některých ročnících se podařilo vyslat za školu dvě družstva, jedno v mladší a jedno ve starší kategorii.

Vždy se naši žáci umístili na předních místech. Letošní soutěž, ale byla pro naše žáky i pro nás, kteří s nimi několik let pracujeme krásnou odměnou. Družstvo starších žáků, tedy druhé kategorie, ve složení Andrea Zaorálková, Helena Petrová, Jan Jirouš a Tomáš Voňka se umístilo na 1. místě a postupuje do krajského kola, které proběhne 30.-31. 5. 2012 v Rychnově nad Kněžnou. O výsledcích krajského kola, vás budeme určitě informovat.

I v hodnocení jednotlivců se naši žáci umístili - Andrea a Jan na prvních místech a Helena a Tomáš na třetích místech. Ještě jednou blahopřejeme a těšíme se na další sportovní výsledky.

Mgr. Ivana Pešťáková , p. vychovatelka Milena Procházková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.