Na naší škole již několik let pracuje dopravní kroužek, ve kterém žáci trénují poskytování první pomoci, učí se dopravní značky, zvládají dopravní situace na hřišti, trénují jízdu zručnosti v DDM, kde nám vytvářejí výborné podmínky a pomáhají s přípravou překážek na trénování.

Každým rokem se čtyřčlenné družstvo ve složení dvě dívky a dva chlapci zúčastní okresního kola dopravní soutěže. V některých ročnících se podařilo vyslat za školu dvě družstva, jedno v mladší a jedno ve starší kategorii.

Vždy se naši žáci umístili na předních místech. Letošní soutěž, ale byla pro naše žáky i pro nás, kteří s nimi několik let pracujeme krásnou odměnou. Družstvo starších žáků, tedy druhé kategorie, ve složení Andrea Zaorálková, Helena Petrová, Jan Jirouš a Tomáš Voňka se umístilo na 1. místě a postupuje do krajského kola, které proběhne 30.-31. 5. 2012 v Rychnově nad Kněžnou. O výsledcích krajského kola, vás budeme určitě informovat.

I v hodnocení jednotlivců se naši žáci umístili - Andrea a Jan na prvních místech a Helena a Tomáš na třetích místech. Ještě jednou blahopřejeme a těšíme se na další sportovní výsledky.

Mgr. Ivana Pešťáková , p. vychovatelka Milena Procházková