Ve čtvrtek 17. 5. se uskutečnilo okresní kolo dopravní soutěže, kterou již každoročně pořádá DDM – Jednička ve spolupráci s BESIPEM.

I v letošním roce naši školu reprezentovala dvě družstva. V mladší kategorii soutěžili – Helena Davidová, Veronika Dymešová, Václav Buřval, Vojtěch Mareček. Družstvo obsadilo krásné třetí místo. Čtvrťáci tím navázali na úspěch při plnění průkazu cyklisty v minulém týdnu, kdy téměř všichni žáci ze 4. A, 4. B získali průkaz cyklisty.

Ve druhé kategorii – starších žáků soutěžila Adéla Hermanová, Adéla Kühnelová, Vojtěch Polák a Václav Lokvenc. Tito žáci obhájili prvenství z loňského roku a postupují do krajského kola, které bude v Rychnově nad Kněžnou ve dnech 29. – 30. května 2018.
V jednotlivcích se umístila na 1. místě Adéla Hermanová.
Všem soutěžícím blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a starším žákům přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Ivana Pešťáková – vedoucí dopravního kroužku