Naše škola se jako každý rok zapojila do ekologické akce pořádané DDM JEDNIČKA. Tato akce si klade za cíl podpořit třídění odpadu, hlavně hliníku a pomoci naší ZEMI. V průběhu celého školního roku sbírali žáci od první až do deváté třídy hliník, zapojili se i učitelé a správní zaměstnanci. Odvezli jsme do DDM velké množství hliníku a těšili se na vyhlášení. Při slavnostním vyhlášení nám hlavní organizátorka celé akce paní Mgr. Hušková vysvětlila jak správně třídit hliník a co se jako hliník „tváří“, ale hliníkem není. Vyzkoušeli jsme si i kontrolu pomocí magnetu.
Při vyhlašování výsledků jsme všichni napjatě čekali, jaké bude umístění. Bylo SUPER. Umístili jsme se na 1. místě. Ráda bych poděkovala všem, kteří hliník po celý rok sbírali, a těším se, že ve sběru budeme opět pokračovat v příštím školním roce.

Mgr. Ivana Pešťáková – koordinátor EVVO

Výsledková listina