Před Vánocemi proběhl na Střední škole informatiky a služeb Vánoční chemický turnaj.

Naši školu reprezentovali žáci devátého ročníku Martin Guzan, Václav Prouza a Jan Tomáš. Opět soutěžili na několika stanovištích, kde plnili úkoly z chemie, fyziky a biologie. Podle jejich slov největším „oříškem“ byla poznávačka semen a ořechů, dařilo se jim ale v chemických pokusech a při sestavování chemických vzorců a zapisování chemických rovnic, úspěšně sestavili fungující model větrného mlýnu.
Naše družstvo z Podhartě obsadilo nádherné druhé místo! Děkuji našim žákům za skvělou reprezentaci školy a přeji jim mnoho úspěchů při přijímacím řízení na střední školy a dalším studiu.

Marta Mokrá, učitelka chemie