V úterý 12. června proběhlo v Praze v Letohrádku Kinských slavnostní předávání cen výhercům výtvarné soutěže "Malujeme po síti" od Českého rozhlasu Praha.

Z naší školy byla oceněna Eva Dušánková a Dita Mádlová. Celá akce se uskutečnila ve venkovních prostorách areálu za krásného slunečného počasí. Před hlavním programem, který uváděla Zora Jandová spolu s dalšími známými osobnostmi např. Naďa Konvalinková atd., probíhaly různé doprovodné akce, kterých se oceněné děti mohly zúčastnit. Děti se také mohly občerstvit malinovkou a zákuskem. V závěru odpoledne byla předána ocenění a byla slavnostně zahájena výstava z oceněných prací.

Gratulujeme Evě Dušánkové a Ditě Mádlové za vzornou reprezentaci školy a za krásné ocenění z tak velkého počtu prací z celého světa.

Mgr. Lenka Paťavová