Tak jako každý rok se zúčastnila dvě družstva z naší školy okresního kola dopravní soutěže, pořádáné DDM – Jednička.

Soutěžilo se v pravidlech silničního provozu, jízdě zručnosti, jízdě na dopravním hřišti a v poskytování 1. pomoci. V první kategorii – mladší žácí soutěžilo družstvo ve složení – Karolína Haková, Adéla Kühnelová, Petr Škop a Jiří Slabý. Umístili se na pěkném 3. místě.

Ve druhé kategorii – starší žáci, soutěžilo družstvo ve složení Adéla Hermanová, Lucie Dušková, Vojtěch Polák a Václav Lokvenc. Toto družstvo se umístilo na 1. místě a postupuje do krajského kola, které bude probíhat v Náchodě. V jednotlivcích byla vyhodnocena jako nejlepší Adéla Hermanová a Václav Lokvenc. Družstvo starších žáků vyhrálo ve stejném složení před dvěma lety, v mladší kategorii.

Všem soutěžícím – členům dopravního kroužku blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Ivana Pešťáková