ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V letošním školním roce, tak jako už tradičně, se vycházející žáci se zájmem o učební obory či maturitní obory,

zúčastnili 12. ročníku náborové akce, kterou pořádají SŠTŘ Nový Bydžov v odloučeném výcvikovém středisku Hlušice spolu se SŠGS v Nové Pace a SŠ Zahradnickou v Kopidlně formou soutěže, ve které si mohou v praxi vyzkoušet řemeslo, o které mají zájem. Devět zúčastněných z naší školy se mezi 456 soutěžícími neztratilo. Soupeřili v oborech mladý opravář zemědělských strojů, mladý elektrikář, mladý automechanik a mladý řezník. Nejlépe se z našich chlapců umístil Jiří Rada na 3. místě, který uspěl v řemeslné soutěži v Jaroměři na SOU, kde obsadil 1. místo. Lukáš Hampl a Michal Gottwald skončili na pěkném 6. místě. Celá akce žáky velice zaujala, je značným přínosem pro rozvoj řemesel a tak patří dík i pořádajícím školám. 

Mgr. Ivana Codrová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.