ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Po roce opět Střední škola informatiky a služeb uspořádala pro žáky 8. a 9. tříd soutěž ve znalostech chemie, přírodovědy a informatiky.

Soutěžící získali nové zkušenosti v chemických laboratořích školy a prostřednictvím žáků SŠIS oboru Aplikovaná chemie se seznámili s prostředním střední školy. Naši školu reprezentovalo tříčlenné družstvo složené z žáků deváté třídy - Vojtěch Antuš, Matěj Poličanský a Tomáš Koudelka.
V chemických laboratořích museli prokázat znalosti o filtraci a destilaci, určovali pH roztoků, vyráběli z vosku svíčky a pracovali s plastem - polystyrenem, prováděli analýzu látek. V biologické laboratoři poznávali na třicet druhů dřevin, plodů a koření. V počítačové učebně pracovali s novou aplikací na tvorbu vzorců chemických látek.
Přestože k nominaci soutěžících došlo až na poslední chvíli a naši soutěžící byli bez přípravy na soutěž, postavili se kluci k úkolům zodpovědně a s nebývalým zájmem. Umístili se překvapivě dobře a tímto jim děkuji za reprezentaci školy! 

Mgr. Marta Mokrá, učitelka chemie

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.