V dubnu jsem Vás informovala o průběhu a výsledcích soutěže Matematický klokan na naší škole. Přislíbila jsem porovnání výsledků našich žáků s výsledky žáků jiných škol v rámci Královéhradeckého kraje a republiky.

Naše děti soutěžily ve čtyřech kategoriích: Cvrček (2.-3. třída), Klokánek (4.-5. třída), Benjamín (6.-7. třída) a Kadet (8.-9. třída). V příloze "matematicky_klokan12.pdf" najdete hodnocení v celostátní soutěži, v příloze "matematicky_klokan12_kraje.pdf" najdete hodnocení v krajích a v příloze "matematicky_klokan12_cvrcek.pdf" hodnocení nejmenších počtářů v jednotlivých krajích.

Jména našich žáků v těchto tabulkách nejsou, ale někteří se hodně přiblížili k těm nejlepším výsledkům. Budeme jim držet palce v příštím ročníku Matematického klokana 2013.

S pozdravem soutěže hop HOP HOP, Mgr. Marta Mokrá