ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Okresní kolo mladšího žactva proběhlo tedy s naší účastí. Děvčata měla svoje vystoupení hned od začátku na černé listině.

Po losu a dělení do skupin totiž narazila na družstvo Gymnázia Trutnov, které jako absolutní favorit dostálo svému jménu a výsledkem 7:0 nám nedalo šanci. Holky bojovaly statečně dál, na postup však již nestačily. Škoda, protože herně naše družstvo patřilo minimálně do první poloviny a při troše štěstí i na stupeň vítězů.
Družstvo chlapců patřilo suverénně na první místo celého turnaje. Viditelně nejsehranější a nejflorbalovější tým budil respekt soupeřů a vytvářel sportovně estetický zážitek pro všechny zúčastněné. Ale jak už to tak bývá, stačila jedna jediná chybička za celý turnaj (rozehrávka na střed před svou branku) a sny o zlatu a postupu do kraje byly ty tam. Nicméně třetí místo, pohár a bronzové medaile jsou krásnou tečkou za letošním florbalovým ročníkem. Všem hráčům a hráčkám naší školy patří velké díky za chrabrost a obětavost v zápasech. 

Sportu zdar, Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.