ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve dnech 17. – 20. 10. 2016 proběhla v ZŠ Strž okrsková kola ve florbalu. Žáci naší školy se zúčastnili ve všech kategoriích a to s různými úspěchy. Největší smůlu mělo družstvo starších děvčat, které se umístilo až na 5. místě. Děvčata hrála výborně, ale závěrečná tečka v koncovce chyběla. Na stupně vítězů vystoupilo družstvo starších chlapců, které díky gólu 6 sekund před koncem utkání do naší sítě místo prvního místa bralo bronz. 
Nejlépe se umístila družstva mladších chlapců a mladších dívek. Zasloužená 2 stříbra nás posunula do okresního kola, které se bude konat v listopadu. Držíme palce a všem hráčům a hráčkám naší školy patří velké díky za chrabrost a obětavost v zápasech. 

Mgr. Petr Novotný

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.