ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Po jarních prázdninách nás oslovila místní firma Carla s.r.o., zda by naši žáci druhých a třetích tříd nakreslili skřítky a zvířátka jako návrh obalu nové čokolády pro děti.

Tato mléčná čokoláda ponese název „Čokoška". Žáci s nadšením namalovali krásné obrázky. Grafickou firmu čekal nelehký úkol vybrat z velkého množství výkresů dvanáct nejkrásnějších. Všichni se nemohli dočkat výsledků vyhodnocení. Ve čtvrtek 30. 6. 2016 na děti čekalo ve škole nejen vysvědčení, ale také slavnostní vyhlášení nejlepších návrhů. Z rukou zástupkyně firmy Carla s.r.o. Mgr. Táni Rýznarové a pana Tomáše Zadáka z designerského studia LER dostalo dvanáct malířů krásný diplom a sadu čokolád se svými obrázky. „Čokoškou“ s obrázky podharťských dětí byli též odměněni všichni žáci, kteří se do výtvarné soutěže zapojili. Čokolády se už brzy objeví v obchodech, a tak můžete sami posoudit nejen chuť čokolády, ale i výtvarné zpracování obalu malých malířů.
A které práce byly vybrány?
z 2. A                                                                                   
Anna Vyšanská – méďa Míša                                        
Adela Sziemeisterová – skřítek Ušoplesk                   
Andrea Schwarzová – trpaslík Emil                             
Lucie Pihlíková – skřítek Čepula
z  2. B
Sabina Stejskalová – lemur Miloš
Lucie Dušánková – kočička Minda
Kateřina Strnadová – lištička Julie                                   
Anežka Piklová – slon Toník
Elena Faltysová – žirafa Líza
ze 3. A
Anna Heřmanová – skřítek Čepička
Tereza Holečková – víla Amálka
Šárka Vacinová – elf Jaromír

Ráda bych jménem vedení školy poděkovala firmě Carla s.r.o., která je zároveň naším dlouholetým sponzorem, grafickému studiu LER za uměleckou spolupráci na konečném návrhu obalu a obzvlášť paní učitelce Mgr. Daně Šrámkové a paní učitelce Mgr. Mirce Kubicové, bez jejichž nadšení by se celý projekt těžko uskutečnil.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.