Při objednávání obědů postupujte následovně:

1. Na webových stránkách naší školy (www.zspodhart.cz) vpravo nahoře klikněte na odkaz na objednávací kiosek.
  2. Otevře se nové okno s ořihlašovacím formulářem. Do něj vyplňte osobní číslo a heslo (obdržíte v září při první hotovostní platbě v pokladně jídelny) a potvrďte.
  3. Spustí se aplikace pro objednávání obědů. V kalendáři vyberte den, na který si přejete zvolit jídlo (den, kdy již máte objednáno, je podtržený). Objednávat lze až do výše vloženého kreditu nebo do doby, na kterou je zpřístupněn jídelníček (tři týdny). Poslední objednávku lze uskutečnit do 14 hod. na následující pracovní den (o víkendu nelze zadat oběd na pondělí).
  4. V nabídce vyberte jídlo (vybrané jídlo je označeno). Při objednání jídla se částka za stravu odečte z vloženého kreditu. Opakovaným výběrem jídlo odhlásíte (možno do 7.30 hodin ráno).
  5. Výběr potvrďte tlačítkem OK!
  6. Opakujte bod 3 až 5 pro ostatní dny.
  7. Objednávání jídel ukončíte tlačítkem Konec.

Manuál si lze stáhnout >> zde <<.