V sobotu 14. 10. bylo ve škole zas celé dopoledne rušno. Přihlášených 55 dětí úderem deváté hodiny rozšvitořilo pusté chodby

a plynulé střídání na jednotlivých stanovištích probíhalo hladce a v pohodové náladě. Protože se blíží Halloween, nesměli chybět ani duchové a dýně. Za výrobky se děti opravdu nemusely stydět. Domů si odnášely krásné výzdoby do oken i dveří, zápich do květináče možná postraší i domácí květenu, ale trojrozměrné sovy na vchodových dveřích jistě moudře nakonec každou domácnost uchrání. Dílny v družině již mají svou tradici a zájem o ně neklesá, tudíž se těšíme už na další, tentokrát zimní tvoření.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka