Pomerančová  kůra    .......................................denně / sborovna p.uč. Codrová/
(sáček s jmenovkou + třída)

Sběr alobalu a hliníkových obalů   ......................zajistí třídní učitel I.st.
(jen čisté a určitě alobal, ne jiné náhražky)

Sběr kaštanů a žaludů ......................................zajistí  p. školník

Sběr papíru  ....................................................1x na podzim (v týdnu do 31.10. 2014) a 1x na jaře  (13.4. do 24. 4.  2015)

Papír můžete odevzdat ve škole nebo odvézt přímo do sběrny ve Verdeku k p. Žižkovi. Nahlásit, že je to pro školu Podharť. On si zapíše jméno žáka a třídu a hmotnost odevzdaného papíru.

Sběr víček od PET lahví .................................... na I. stupni zajistí p. uč. Mokrá, denně do sborovny,
                                                                         na II. stupni zástupci Žákovského parlamentu za jednotlivé třídy

Sběr fritovacího oleje ......................................  v uzavřených lahvích - pan školník