V pátek 18. ledna 2008 se od 8:00 do 18:00 hod. uskuteční na naší škole již tradiční Den otevřených dveří.

Prostory školy doznaly oproti loňskému roku opět řady změn. Všechny třídy jsou již zařízeny novými stavitelnými lavicemi a židličkami v pestrých barvách, učebna informatiky je vybavena moderními počítači s výškově stavitelnými židlemi, pro bezpečnost žáků byl nainstalován kamerový systém u vchodů. Veřejnost bude moci zhlédnout nejen multimediální učebnu, ale i další dvě učebny , vybavené interaktivními tabulemi pro modernizaci výuky. Zájmové kroužky se pochlubí svými výrobky a překvapením pro všechny se jistě stane i nově vybudované hřiště, které otevřeme slavnostně v rámci projektu i pro maminky s dětmi v naší čtvrti. Realizace se ujala zkušená firma, a proto v několika dnech vyrostl v prostorách před družinou dřevený hrádek s dvěma věžemi a zavěšeným mostkem, žebříkem, žebřinami, síťovou lezeckou stěnou a skluzavkou, opodál je k vidění kládová houpačka s lavičkami. Kromě školní družiny, která bude prostor využívat zejména v odpoledních hodinách, budou jej moci využívat maminky s dětmi po celý den!

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka škol