ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pátek 18. ledna 2008 se od 8:00 do 18:00 hod. uskuteční na naší škole již tradiční Den otevřených dveří.

Prostory školy doznaly oproti loňskému roku opět řady změn. Všechny třídy jsou již zařízeny novými stavitelnými lavicemi a židličkami v pestrých barvách, učebna informatiky je vybavena moderními počítači s výškově stavitelnými židlemi, pro bezpečnost žáků byl nainstalován kamerový systém u vchodů. Veřejnost bude moci zhlédnout nejen multimediální učebnu, ale i další dvě učebny , vybavené interaktivními tabulemi pro modernizaci výuky. Zájmové kroužky se pochlubí svými výrobky a překvapením pro všechny se jistě stane i nově vybudované hřiště, které otevřeme slavnostně v rámci projektu i pro maminky s dětmi v naší čtvrti. Realizace se ujala zkušená firma, a proto v několika dnech vyrostl v prostorách před družinou dřevený hrádek s dvěma věžemi a zavěšeným mostkem, žebříkem, žebřinami, síťovou lezeckou stěnou a skluzavkou, opodál je k vidění kládová houpačka s lavičkami. Kromě školní družiny, která bude prostor využívat zejména v odpoledních hodinách, budou jej moci využívat maminky s dětmi po celý den!

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka škol

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.