ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

S blížícími se svátky jara přišly si děti do školy opět načerpat inspiraci pro výzdobu svých bytů.

Tři stanoviště vítala krásnými a přitom jednoduchými zvířátky, které zvládly i děti z prvních ročníků. Pravda, paní učitelky jim musely být občas trochu nápomocné. Ale i tady platilo, že „s chutí do toho a půl bylo hned hotovo.“  Překrásné slepičky, zajíčci a ovečky na zavěšení vyrostli pod rukama svých tvůrců, kteří si dávali opravdu záležet. Nůžky, lepidla a fantazie spolu s tavnými pistolkami vykouzlily unikátní a jedinečné výrobky. Nikdo nezahálel, jen ti rychlejší mohli déle posvačit. Dopoledne uteklo jako voda a my se jen můžeme těšit  na další příjemně strávené dopoledne v družině, které pro nás v budoucnu paní vychovatelky a paní učitelky z 1. stupně připraví. Moc děkujeme. 

Mgr. Stanislava Vojtíšková

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.