ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 7.2 jsme se sešli před školou a mířili autobusem do Špindlerova Mlýna na chatu Juty. Když jsme dorazili, čekal nás kopec, a tak nezbylo než vynosit všechen náklad. Pak jsme si mohli odpočívat v našich pokojích. Následující ráno začalo rozcvičkou a hned jsme vyrazili lyžovat. Byli jsme rozděleni do tří skupin. Po výtečném obědě jsme zvládli i výlet na běžkách. Většina z nás na nich stála poprvé, ale i tak jsme měli skvělé dojmy a užili si při legračních pádech spousty srandy. Večer jsme hráli spoustu her a měli přednášku o voskování lyží a běžek. V úterý byl sníh úžasný. Odpoledne jsme opět běžkovali, ale tentokrát delší trasu. Zkoušeli jsme si i zastřílet jako Soukalová na biatlonové střelnici na Mísečkách. Odvážnější se vydali dál po trase, ostatní se vrátili k chatě. Večer přišel čas na smích a hry. Další den jsme po celodenní lyžařském výkonu večer navštívili obchod, abychom dokoupili zásoby. Předposlední den jsme trénovali slalom a odpoledne byly závody. Všem se úspěšně podařil. Umístění lišila často jen o vteřinu. K večeru následovala procházka na přehradu. Poslední den jsme mohli pod ostrým dohledem učitelů jezdit samostatně. Pak už jen uklidit, sbalit a po obědě hurá domů. I když jsme se domů těšili, chtěli bychom na horách zůstat déle. Děkujeme Davidovi, p. uč. Novasovi a Hulíkovi za to, jak nás perfektně naučili lyžovat. Víťovi za skvělá jídla. Jsme rádi, že jste to s námi vydrželi až do konce. 

za třídu napsaly  Kája Hošková  a Káťa Demlová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.