ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

se letos obzvláště vydařil. Hrůzostrašně vypadající noční vítr s deštěm se během dopoledne vyjasnil do slunečného počasí,

teplota se přiblížila jaru, a tak už nic nemohlo pokazit náš masopustní průvod masek. Ve výročním 10. průvodu se bylo opravdu na co dívat! Deváťáci, kteří byli letošními pořadateli, se zhostili svého úkolu velice zodpovědně. Už po sedmé hodině zasedali se škrabkou k plným kbelíkům brambor. Pak hurá pro koláčky, které děti den předem napekly, a kvapně převléknout do masek, aby mohli své mladší spolužáky začít svolávat hlasitým bubnováním. Ženich, nevěsta i další postavy, se už tyčily nad hlavami, ani selátko nesmělo chybět, a celá škola se dala do pohybu.  Nejenže náš průvod v ulicích nikdo nepřehlédl, ale určitě ani nepřeslechl. Zpívalo se, bubnovalo a pevně věříme, že jsme pomohli k rychlejšímu uzdravení i pacientům místní nemocnice, kteří masopustní družině z oken mávali na pozdrav. Ještě že paní kuchařky místo průvodu usilovně smažily řízky, protože dětem po zážitkově nabitém dopoledni notně vyhládlo. 

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.