V rámci projektu Hasík se v prvním únorovém týdnu zúčastnily děti již druhého sezení s hasiči.

Žáci druhým, sedmých a šestého ročníku si tak již podruhé měli možnost popovídat s příslušníky hasičského sboru a položit jim případné dotazy spojené s požáry. Vyslechli si zároveň přednášku o tom, jak postupovat v případě, že začne v budově hořet, jak na sebe upozornit a ochránit sebe i své okolí. Přednáška pak byla zakončena několika videi, která dané téma shrnula. Nyní se všichni už napjatě těší na třetí a zároveň poslední setkání s hasiči, které proběhne v hasičských zbrojnicích a v němž uvidí všechny pomůcky a hasičská auta naživo.

Mgr. Pavla Řezníčková