ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V uplynulých dvou týdnech naše první třídy postupně navštívily děti z MŠ Slunečná a MŠ Verdek,

aby se podívaly, jak to v naší škole vypadá a co je, jako budoucí prvňáčky, čeká. Prožily s našimi nejmladšími žáky jednu zábavnou hodinu, která začala tím, že si vybraly „ svého“ kamaráda pomocníka, který je provázel celou hodinou a pomáhal, když bylo třeba. Nejprve jsme si spolu zazpívali písničku, učili jsme se počítat, skládali puzzle a poznávali čísla. Nakonec malé návštěvníky čekaly zábavné úkoly na interaktivní tabuli, kde rozpoznávali barvy a geometrické tvary. Protože byli moc šikovní, neodešli s prázdnou, ale s krásnými drobnými dárky, které pro ně vyrobila paní vychovatelka Hošková s našimi staršími žáky. Těšíme se, že se s mnohými z nich potkáme u zápisu!

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.