ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve středu 27. 1. 2016 byl pro žáky z 1. B plný překvapení. Poprvé se vypravili do knihovny Slavoj, kde na ně čekalo slavnostní PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE. Děti plné očekávání se posadily na lavičky a čekaly na příchod pana krále z Písmenkového království. Za chvíli přišel i skřítek knihovny Slavoj. Společně s panem králem zjistili, že všechny knížky navštívil písmenkožrout, kterého poslal NEČTERÁD. Děti přečetly správně věty, vyluštily hádanku a písmenkožrout musel vrátit všechna písmenka do knížek.

Mohlo začít slavnostní pasování. Každý z žáčků poklekl před pana krále a byl pasován na čtenáře. Skřítek Slavoj každému připnul „placičku“s nápisem PASOVÁNÍ, předal pamětní list, poukázku do SOLNÉ JESKYNĚ a čtenářský deníček, který budou děti vyplňovat s rodiči i s paní učitelkou. Dárek dostala i paní učitelka – knížku Jiřího Žáčka – "ODEMYKY ZAMYKY".
Těšíme se na básničky, které se společně naučíme a samozřejmě se brzy do knihovny vrátíme, protože každý prvňáček dostal průkazku na půjčování knih. 

žáci 1. B a Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.