ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V úterý 12. ledna 2016 naše třída navštívila Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem, kde si pro nás připravili soutěž. Nejdříve jsme se rozdělili do skupin, poté už každá skupina chodila se svým průvodcem po všech budovách SŠIS. Soutěžili jsme v oborech chemie, informatika, hotelnictví, cestovní ruch, kosmetické služby a kadeřník.
Nakonec bylo vyhodnocení celé soutěže a dostali jsme i malé odměny. Moc se nám soutěž líbila a někteří z nás určitě zavítají do této školy i na další čtyři roky, aby zde získali maturitní vysvědčení ze zvoleného oboru. 

Adéla Zajícová - 9. třída

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.