ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

204 tisíc korun, které škola získala v rámci vyhlášené Výzvy č.57, bylo opravdu účelně využito.

Školní dílny už na dálku září novými červenými pracovními stoly s dokonalými dřevěnými deskami, a dokonce i veselým barevným nářadím. Žáci deváté třídy měli hned možnost nářadí vyzkoušet a společně se podílet na prvním účelném výrobku. Nejprve museli vymyslet a narýsovat technický výkres, poté každý přiložit ruku k dílu a mašinka s vagónky byla na světě. Deváťáci ji věnovali svým mladším spolužákům do družiny a pevně věří, že přivezla nejen vánoční atmosféru, ale i toužebně očekávané dárečky plné tajných přání, které jistě rozveze až pod stromečky v každé rodině. 

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.