ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pátek 4. 12. se škola ponořila do tmy. Jen svíčky značily cestu, kudy děti s rodiči měly procházet na osvětlená stanoviště.

Ze školního rozhlasu se ozývaly koledy a všechny účastníky čekalo tvoření a papírové skládání, rozcvička na nářadí i zpívání nejznámějších vánočních koled za doprovodu klavíru a akordeonu. Šikovnosti bylo zapotřebí při chytání rybiček a fantazie zase při malování anděla. Postupné sbírání hvězdiček na stanovištích zaplňovalo zavěšený zvonec na krku každého dychtivého účastníka a na konci jej čerti s andělem a Mikulášem odměnili krásným kalendářem s náměstím Dvora Králové nad Labem, za což mnohokrát děkujeme výrobci a zároveň sponzorovi akce Carla s.r.o. Poděkování patří i všem zaměstnancům, kteří se na pestrém programu podíleli. 

Mgr. Edita Vaňková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.