ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Při četbě úvodního nadpisu bychom mohli podlehnout dojmu, že jsme se přesunuli na návštěvu za hranice naší země. To nebylo vůbec třeba. Návštěva se konala v naší stověžaté matičce a kromě slavného muzikálu jsme si užili i vánočná Staroměstské náměstí, plné překvapení a hudby. Zážitků mnoho, trdelník také chutnal, jen ty mezinárodní spoje nás potrápily. Do postýlek jsme se po dvouhodinovém čekání a dovádění v Pardubicích sice dostali až kolem půl jedenácté, ale v neděli 29.11. jsme se dostatečně dospali. Veliké poděkování patří zejména paní učitelce Křivánkové, která celou akci pro děti do detailu zorganizovala, ale i paní učitelce Havlíčkové a paní vychovatelce Hoškové, které se podílely na tom, abychom se nikam nezatoulali.

Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.