ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V pondělí 30. 11. se vypravili žáci prvních a druhých tříd na vánoční výlet. Odjížděli jsme brzy ráno, a ačkoliv nám počasí příliš nepřálo, my jsme se těšili. Hrádek u Nechanic nás přivítal krásnou vánoční atmosférou. V každé hradní místnosti na nás dýchlo kouzlo vánoc. Ať už to byly krásně vyzdobené vánoční stromky, slavnostně prostřené stoly. Dozvěděli jsme se jaké byly vánoční tradice v našem kraji dříve – čočka, hrách, cibule a česnek na vánočním stole, odlévání olova,rozkrajování jablíček, louskání ořechů... Každá místnost byla zdobena do jiné barvy. Načerpali jsme zde inspirace na vyrábění z jablíček a sušeného ovoce a spoustu dalších.
Po skončení prohlídky jsme se vydali do zámecké kuchyně, ohřáli se a nakoupili dárečky. Vánoční výlet se vydařil a prvňáčci i druháci se těší na další společné akce. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.