ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

V sobotu 24. 10. ožila naše škola opět švitořením nejmladších žáčků, kteří si přišli pocvičit svou zručnost při skládání papíru, stříhání, vystřihování a dokonce i šití.

Přestože pro některé z nás byly nůžky ještě trochu tvrdý oříšek, s trochou dopomoci a dobrou náladou jsme všechno hned překonali. Tradičně hojná účast i o víkendu nikoho nezaskočila, a tak není divu, že si s sebou domů mohli všichni pilní tvůrci odnášet nejen podzimní dýně a dýňové strašáky pro výzdobu květináčů či oken, ale dokonce i s pomocí paní vychovatelky Hoškové, která vše předem pečlivě připravila, ušité sovičky, které budou během podzimních prázdnin zdobit vstupní dveře a vítat nejednoho hosta. Našim vychovatelkám i učitelkám děkuji za čas, který si pro děti o víkendu ušetřily, a jistě nejen já se těším na rozmanité nápady při dalších dílničkách. 

Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.