ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Dne 3.6 a 4.6 jsme jeli na školní výlet do Krkonoš. Sraz byl na autobusovém nádraží.  Odtud jsme jeli do Choustníkova Hradiště,

kde jsme přestoupili a jeli do Jánských Lázní.   Z  Jánských Lázní jsme šli na naši první odpočinkovou zastávku jménem Modrokamenná bouda. Z Modrokamenné boudy jsme šli na vyhlídku stejného jména. Z vyhlídky jsme šli na Pardubické boudy, které byly o 1,5 km dál. Z Pardubických bud jsme se šli podívat na Černohorské rašeliniště, kde bylo také mnoho vyhlídek, ze kterých byl krásný rozhled směrem ke Sněžce. Potom nás už čekala jenom Kolínská bouda, kde jsme se unavili skákáním na trampolíně, o kterou byl velký zájem, pak již naše chalupa Na Lučinách nebyla o moc dál. Tam jsme se ubytovali, šli na večeři a poté na další zajímavou rozhlednu jménem Hnědý vrch. Když jsme se vrátili na chalupu, ještě jsme opékali špekáčky a šli spát. Druhý den jsme brzy ráno vyšli směrem na Liščí horu, odtud jsme viděli zamlženou Sněžku. Čas rychle plynul a mysleli jsme si, že autobus nestihneme, ale vše dopadlo na výbornou. Potom jsme už jeli domů a těšíme se na další podobný výlet. A také moc děkujeme paní učitelce Codrové a Novotnému za pěkný výlet. 

Dominik Linda a Filip Charvát, žáci 7. B 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.