ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Třída 6. A se rozhodla strávit svou školu v přírodě v Olešnici v Orlických horách. Vyrazila hned ve středu brzy ráno na cestu,

během přesunu na ubytovnu stihla navštívit pevnost v Dobrošově, a až v podvečer dorazila do cíle – do chaty Juráška, v níž byli žáci ubytováni v útulných chatičkách. Druhý den pobytu jsme všichni absolvovali pěší túru kolem polských hranic, při níž některým z nás došly síly. Původní výlet, naplánovaný na třetí den, se k nemalé radosti změnil v soutěžní dopoledne, při němž jsme užili spoustu zábavy a legrace. Utkali jsme se v běhu na sjezdovku, turnaji v ping pongu, následoval match ve hře Ubongo a ve střelbě na koš. Soutěžní odpoledne bylo následně vyhlášeno a celkoví vítězové i vítězové jednotlivých kategorií odměněni sladkými cenami. Domníváme se, že z celého výletu však žákům nejvíce zůstane v paměti závěrečná diskotéka, na níž nechyběly světelné efekty ani umělá mlha, která nás všechny obklopila. V sobotu jsme se plni dojmů přemístili do svých domovů a na zážitky z výletu budeme všichni dlouho vzpomínat.

Mgr. Pavla Vojtíšková, Mgr. Kateřina Křivánková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.