ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

 

Ve středu 3. června se čtyři třídy z druhého stupně zúčastnily preventivního programu pod záštitou města Dvůr Králové nad Labem.

Tématem programu bylo snížení závislosti dětí na virtuálních drogách. V prostorách skateparku u sportovního stadionu byla pro děti připravena taneční vystoupení dvorských tanečních skupin Angeles Dance Group a Attitude, stanoviště zde mělo také Městské muzeum, ve skateparku měly děti možnost vidět ukázku jízdy na BMX, skateboardu a na koloběžce, mohly si zacvičit a zaposilovat, v kole vědomostí odpovídaly na otázky a získávaly odměny, v tombole vyhrály ceny, zasoutěžily si v jízdě na kole apod.
Cílem programu bylo ukázat dětem, jak mohou užitečně trávit svůj volný čas místo vysedávání u počítačů a notebooků, místo cvakání esemesek nebo sledování facebooku. Každý jsme přece v něčem dobrý a můžeme se dále rozvíjet. A hlavně můžeme trávit čas s ostatními lidmi osobně a ne virtuálně. 

Mgr. Marta Mokrá, metodik prevence

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.